עורך דין דיני עבודה בקריות

עורך דין דיני עבודה בקריות – פגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות מצידכם!

מימון פאר משרד עורכי דין עוסק בייצוג עובדים ומעסיקים בבתי דין לעבודה בכל הארץ. אם אתם מעסיקים או עובדים המחפשים עורך דין דיני עבודה בקריות – אתם במקום הנכון! צרו קשר עוד היום!!!

עו"ד מימון פאר הינו עורך דין דיני עבודה בקריות ומהווה את אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום דיני העבודה. אנו מעניקים שירותים משפטיים לעובדים ומעסיקים במגזר הפרטי זה למעלה מ – 20 שנה תוך הקפדה על השגת התוצאה האופטימאלית ביותר ללקוח.

מחפשים עורך דין דיני עבודה בקריות? אנו כאן בשבילכם 

במהלך 20 השנים האחרונות ניהלנו מגוון רחב של תיקי עבודה.

הגישה שלנו היא לספק ייעוץ משפטי איכותי ומקצועי מן המעלה הראשונה כדי לסייע ללקוחותינו להימנע או לפתור בעיות בדיני עבודה בצורה יעילה וחסכונית. יש לנו ניסיון רב והצלחה בפתרון סכסוכים באמצעות משא ומתן או גישור לפני הוצאות משפטיות מיותרות.

משרד עו"ד דיני עבודה בקריות מימון פאר חרט על דגלו את נושא שירות הלקוחות ומשרדנו מטפל בכל תיק במסירות וברגישות רבה תוך ירידה לפרטים הקטנים בתיק המשפטי במטרה להביא ללקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

אנו נלווה אתכם מקרוב לגיבוש אסטרטגיה זהירה וחכמה על מנת להצליח בתיק המשפטי שלכם.
ההתמקדות שלנו בדיני עבודה אפשרה לנו לפתח עומק וניסיון ייחודיים בתחום דיני העבודה.

זקוקים ליורך דין דיני עבודה בקריות מנוסה ומקצועי? צוות המשרד מעניק שירות משפטי ברמה גבוהה ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים תוך הקפדה על איכות, מצוינות, יצירתיות ונאמנות על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

עו"ד דיני עבודה בקריות

אנו משרד עו"ד דיני עבודה בקריות שיעניק לכם חבילה משפטית מקיפה להצלחה בתיק שלכם. אנחנו כאן בשבילכם.

זכויות מגן

בתחום דיני העבודה וזכויות של עובדים קיימים שורה של חוקי מגן שנועדו לפרוס רשת הגנה על העובד בבואו להתמודד מול המעסיק. חוקים אלו הם חוקים קוגנטים, כלומר, הם ממשיכים להיות תקפים גם אם העובד ויתר על הזכויות שהם אמורים להקנות לו.

 

ראש תחום: עו"ד מימון פאר.

פיטורין – העובד זכאי לשימוע טרם פיטוריו. על המעסיק לזמן את העובד במכתב המפרט את הטענות שיש לו כלפי העובד, ולאפשר לו מספר ימים להתארגנות. העובד זכאי להיות מיוצג בהליך השימוע, ויש לרשום פרוטוקול. רק לאחר השימוע יכול המעסיק לבחון את הפיטורין ולקבל החלטה. כל החלטה לפיטורין לפני עריכת השימוע או באופן שמלמד כאילו השימוע היה רק פורמאלי וההחלטה התקבלה קודם, הרי שמדובר בפיטורין שלא כדין, דבר המזכה בפיצוי.

קרן פנסיה – החל משנת 2008, ובהתאם לצו הרחבה בנושא, מחוייבים מעסיקים להפריש לעובדיהם תשלומים לקופת פנסיה. כספי הפנסיה שייכים לעובד גם אם החליט לסיים את יחסי העובד מעביד ביוזמתו. החובה חלה על המעסיק לאחר ששה ימי עבודה ובמקרים שהעובד התקבל עם קרן פנסיה פעילה החל מהיום הראשון. כמו כן חשוב לעיין בהסכמים קיבוציים אם חלים המשפרים לעיתים את זכויות העובד.

 

רשימת חוקי המגן:

חוק הגנת השכר – חוק האוסר על מעסיק לנקות מהשכר תשלומים אלא אם הוסכם עליהם.

חוק פיצויי פיטורין – חוק המזכה את העובד שפוטר לפיצויים בגין תקופת עבודתו.

חוק להגברת האכיפה של דיני עבודה

חוק שוויון הזדמנויות בעבודה

חוק דמי מחלה

חוק הודעה לעובד ולמעביד

חוק הודעה מוקדמת לפיטורין והתפטרות

חוק החניכות

חוק זכויות לאנשים עם מוגבלויות

חוק חופשה שנתית

חוק עובדים זרים

חוק עבודת נוער

חוק עבודת נשים

חוק שכר מינימום

חוק שכר שווה לעובד ולעובדת

חוק שעות עבודה ומנוחה

עורך דין דיני עבודה בקריות

תחומים נוספים

עוד תמא 38

עוד תמא 38 – תמ"א 38 היא תכנית התחדשות עירונית של מדינת ישראל, שמטרתה חיזוק מבנים מפני רעידות

קראו עוד »